Буковинські вчителі з категоріями осоромилися: надзвичайно низькі результати по тестам ЗНО для школярів

12 Квітня 2017 08:28

Буковинські вчителі з категоріями осоромилисяЧернівецькі журналісти дізналися результати тестувань буковинських вчителів, які під час проходження курсів підвищення кваліфікації при Інституті післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області пройшли випробування, яке базувалося на завданнях тестів торішніх ЗНО: з української мови та літератури, історії України, математики, хімії, географії, англійської та французької мови.

Анонімно перевірили свої знання 270 вчителів. З них 167 – вищої категорії, 26 – І категорії, 47 – ІІ категорії та 30 спеціалістів.

У відповідь на інформаційний запит “Погляду”, департамент освіти і науки Чернівецької ОДА повідомив, що на 1-3 бали відповіли 4 педагоги, 67 вчителів продемонстрували результат на 4-6 балів, 150 – у 7-9 і лише 49 вчителів, тобто 18,1%, зуміли продемонструвати високий рівень знань на 10-12 балів.

Загальний середній бал – 7,9.

Виходить, що серед 169 вчителів вищої категорії, лише 49 показали той результат, якого вимагають від учнів, аби безперешкодно вступити на обрану спеціальність і поборотися за місце держзамовлення.

Які знання могли б продемонструвати педагоги без кваліфікаційних категорій, можна лише здогадуватися.

До червня 2017 року заплановано провести ще 10 тестувань вчителів-предметників, які проходитимуть курси підвищення кваліфікації.

Джерело: bukpravda.cv.ua