Рада ЄС затвердила безвіз для України без обговорення

11 Травня 2017 22:06

ІСТОРИЧНА МИТЬ /

Рада Європейського Союзу остаточно затвердила рішення про надання громадянам України безвізового режиму. Як передає “Новинарня“, про це на засіданні Кабміну повідомив прем’єр Володимир Гройсман.

Законодавчий акт Європейського парламенту та Євроради 11 травня затверджено без обговорення згідно з порядком денним. У ньому йдеться про “звільнення від віз громадян ЄС під час поїздок в Україну і українських власників біометричних паспортів під час поїздок до ЄС”.

Як передає УНІАН, відповідне рішення ухвалено у Брюсселі в рамках засідання непрофільної Ради ЄС – з питань сільського господарства та рибальства.

Як відомо, якщо проти ухвалення рішення не виступає жодна держава Євросоюзу, питання виносять для технічного затвердження на засідання непрофільної Ради ЄС, що прискорює процедуру.

Зокрема безвізовий режим для громадян Грузії розглядали міністри з питань енергетики країн ЄС, а для громадян Молдови – міністри транспорту).

Тепер президенти Європарламенту та Ради ЄС мають підписати остаточний акт у ЄП 17 травня. Після цього підписання законодавчий акт буде оприлюднений в Офіційному журналі ЄС і набуде чинності через 20 днів – орієнтовно 11 червня.

Джерело: bukinfo.com.ua