У Чернівцях відновив роботу «Паспортний сервіс»

22 Травня 2017 17:27

У Чернівецькому підрозділі «Паспортного сервісу», що розташований по вул. Руській 31-А, відвідувачі можуть оформити паспорт громадянина України для виїзду за кордон та паспорт громадянина України у вигляді пластикової картки.У Чернівецькому підрозділі «Паспортного сервісу», що розташований по вул. Руській 31-А, відвідувачі можуть оформити паспорт громадянина України для виїзду за кордон та паспорт громадянина України у вигляді пластикової картки. Це дозволить зменшити навантаження на Чернівецькій міський відділ УДМС у Чернівецькій області по вул. Руській, 248-М та підрозділ з оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон в Управлінні по вул. Шептицького, 25.

Додатково повідомляємо, що обладнання з оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон встановлено в усіх без винятку територіальних підрозділах УДМС у Чернівецькій області.

Це дозволяє буковинцям оформляти закордонні паспорти безпосередньо у райцентрах за місцем проживання, повідомили у прес-центрі Чернівецької міської ради.

Джерело: acc.cv.ua