В Університеті Грінченка будуть вивчати «Гру престолів»

17 Лютого 2018 10:23

В Університеті Грінченка будуть вивчати «Гру престолів»

У Київському університеті імені Бориса Грінченка з наступного семестру з’явиться курс за вибором: «Гра престолів»: міфи і ритуали». Майбутні педагоги зможуть досліджувати міфологеми та релігійні культи світу Джорджа Мартіна.

Авторкою курсу є доктор філологічних наук, доцент Юлія Вишницька, пише портал Studway. Програма дисципліни охоплює різні аспекти вивчення бестселера Джорджа Мартіна «Пісня льоду й полум’я» та його екранізації . Курс спрямований на поглиблення як фахових компетенцій студентів-філологів, так і загальногуманітарних компетенцій студентів усіх галузей.

Серед завдань курсу є аналіз ключових міфологем «Гри престолів», дослідження особливостей релігійних культів Семи Королівств, реконструкція ядерних та опозитивних міфосценаріїв, які розгортаються в «Грі престолів». Курс допоможе зрозуміти, наскільки змістовним є світ, який створив Джордж Мартін, та зрозуміти проблематику твору і образів, які в ньому представленні.

Нагадаємо, у Гарвардському університеті відкрився спеціальний навчальний курс по серії книг Джорджа Мартіна. В ньому слухачам пояснюється, як письменник і сценаристи в серіалі брали свої ідеї в реальній історії середньовічної Євразії, потім адаптували їх або взагалі перекручували, щоб бути зрозумілими сучасному читачеві (глядачеві).

Джерело: ua.news