Вже цієї неділі, 6 травня, на міжнародній трасі «Суперкрос» відбудеться IV етапу чемпіонату світу з мотокросу серед екіпажів і III етапу чемпіонату Європи з мотокросу на квадроциклах.

Така подія буде відбуватися вперше в Україні завдяки проведенню на високому міжнародному рівні світового чемпіонату з мотокросу 2017 року, який за масштабами та якістю проведення визначений міжнародним журі одним із найкращих.

Це єдиний міжнародний захід світового рівня з технічних видів спорту в Україні.

У Чемпіонаті Світу візьмуть участь екіпажі переможців національних відборів зокрема з Австрії, Великої Британії, Голландії, Швейцарії, Швеції, Німеччини, Бельгії, Франції, Естонії, Люксембургу, Данії, Фінляндії, Литви, Латвії, Чехії, Норвегії, Польші, Молдови, Нової Зеландії та України.

На трасі змагань десятки тисяч вболівальників спостерігатимуть в захоплюючій та емоційно-насиченій, позитивній атмосфері за безкомпромісною боротьбою найкращих мотокросменів Світу.

Спортивну подію транслюватиме (окрім українських телеканалів) міжнародний телеканал MOTORSPORT TV, інформують у прес-службі Чернівецької ОДА.

В рамках проведення міжнародних чемпіонатів з мотокросу починаючи з 4 по 6 травня відбудуться Чемпіонати та Кубки України з автомобільних та мотоциклетних трекових перегонів, мотоболу, велоспорту (ВМХ рейсингу, Кросу- кантрі) та розважальні заклади.

Початок відкриття об 11.00.