Службове розслідування виявило фальсифікацію медичної документації у міському пологовому будинку №1 колишнім керівництвом

17 Травня 2017 10:08

НІЧОГО СВЯТОГО /

Службове підроблення – фальсифікацію медичної документації виявлено у ході службового розслідування, яке проводилося у міському клінічному пологовому будинку№1 за розпорядженням міського голови Олексія Каспрука.

Комісія з проведення службового розслідування виявила факт фальсифікації медичних карт стаціонарних хворих. Зокрема встановлено, що записи в стаціонарних картах хворих не відповідають даним в операційних журналах.

Як повідомили БукІнфо у прес-центрі Ратуші, вявлено доставлені підписи лікаря М. у всіх передопераційних епікризах за період 2011-2013 років, хоча цей лікар ніколи не вів лікувальної роботи в гінекологічному відділенні пологового будинку, не брав участі у проведенні операцій.

Нинішня адміністрація закладу вважає, що вказані факти містять ознаки злочину, передбаченого ст. 366 Кримінального Кодексу України – «Службове підроблення. Складання, видача службовою особою завідомо неправдивих офіційних документів, внесення до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, інше підроблення офіційних документів.

З огляду на зазначене, адміністрація КМУ «Міський клінічний пологовий будинок №1» надіслала повідомлення про можливе вчинення злочину до Головного управління Національної поліції в Чернівецькій області. Про це повідомив в.о. головного лікаря медичної установи Владислав Гошовський.

Нагадаємо, ще два роки тому (квітень 2015 року) за неналежне виконання посадових обов’язків, що призвело до послаблення функціонування гінекологічного відділення, тодішньому головному лікарю міського клінічного пологового будинку №1 Дмитру Манчуленку розпорядженням міського голови було оголошено догану.

Розпорядження видано на підставі комісійного розгляду фактів, викладених у зверненні доцента кафедри сімейної медицини БДМУ Лії Никифор.

Комісія, до складу якої входили фахівці-медики, юристи, представники громадськості, взяла пояснення у співробітників пологового будинку, кафедри акушерства і гінекології БДМУ, головного лікаря пологового будинку Дмитра Манчуленка, провела аналіз медичної та іншої документації цієї медичної установи.

Тоді було встановлено, що екс-головний лікар пологового будинку Дмитро Манчуленко “здійснив своїм наказом від 25 лютого ц.р. ротацію лікарів цієї установи невмотивовано, одноосібно, без урахування думок своїх заступників, завідувачів відділень, медичної ради та інтересів виробництва, що в кінцевому результаті призвело до послаблення функціонування гінекологічного відділення”.

БукІнфо (с)

Джерело: bukinfo.com.ua