У Чернівцях артисти філармонії не мають де працювати

8 Травня 2018 10:46

У Чернівцях комісія апарату облради розгляне можливість пошуку приміщення для репетицій для учасників академічного камерного хору “Чернівці” обласної філармонії імені Дмитра Гнатюка.

Про це йдеться у повідомленні прес-служби обласної ради.

Зазначається, що артисти звернулися з відповідним листом до голови облради Івана Мунтяна. Вони просять забезпечити їх приміщенням для проведення репетицій, яке б відповідало санітарно-гігієнічним вимогам до умов праці та знаходилося у будівлі обласної філармонії або у її безпосередній близькості.

“Ситуація полягає в тому, що наразі вільних приміщень у філармонії немає, а приміщення, яке на вашу думку підходить для репетицій, орендує приватний підприємець, що надає послуги з харчування. Також хотів би звернути вашу увагу на те, що обласна рада діє виключно в межах чинного законодавства та наданих їй законом повноважень. Тобто про якісь юридичні дії сумнівного характеру, що потім будуть обов’язково оскаржені у суді й швидше за все будуть визнані незаконними, не може бути мови. Відповідно вирішення проблеми потрібно шукати із урахуванням законних інтересів та потреб усіх сторін”, – наголосив Іван Мунтян, звертаючись до заявників.

Відтак, для вирішення питання по суті, голова крайового парламенту Буковини доручив відповідним структурним підрозділам виконавчого апарату комісійно оглянути приміщення, у якому наразі проводить репетиції академічний хор “Чернівці” та до кінця тижня підготувати пропозиції щодо забезпечення митців приміщенням, яке б відповідало їхнім потребам та санітарно-гігієнічним вимогам до умов праці.