На Буковині прикордонники знайшли велику партію контрабандних сигарет

11 Травня 2018 10:35

В рамках спільної спеціальної прикордонної операції «Кордон-2018» з протидії протиправній діяльності на державному кордоні, мобільним підрозділом Чернівецького загону упереджено спробу переміщення до Румунії 24 ящиків сигарет.

Так, сьогодні вночі, на ділянці відділу «Селятин», за 100 метрів від лінії кордону, мобільним підрозділом виявлено групу осіб, що рухалася в сторону україно-румунського кордону.

На момент затримання невідомі вдалися до втечі та не реагували на законні вимоги прикордонників. У ході переслідування правоохоронці були вимушені здійснити кілька пострілів вгору, аби зупинити втікачів.

На місці виявлення правопорушників, посеред лісу, прикордонники знайшли поліетиленові пакунки, в яких знаходилися тютюнові вироби різних марок. Понад 11 тисяч пачок сигарет марки «Ротманс», «Марбле» та «Ашіма» правопорушники сподівалися під покровом ночі перемістити через кордон.

Наразі сигарети доставлено до прикордонного підрозділу та надалі будуть передані представникам ДФС у Чернівецькій області, повідомляє прес-служба Чернівецького прикордонного загону.

Проводяться заходи з встановлення причетних до даного правопорушення осіб.