Боксери з Буковини привезли нагороди з Грузії

10 Квітня 2017 11:22

Боксери з Буковини привезли нагороди з ГрузіїБуковинські спортсмени привезли нагороди з Грузії.

Про це повідомляє Буковинська правда bukpravda.cv.ua з посиланням на SportBuk.com.

На міжнародному юніорському турнірі з боксу в Тбілісі (Грузія), в якому брали участь також боксери з Грузії, Казахстану та Чечні, представники України здобули 13 нагород.

Дві з них – в активі вихованців буковинської школи боксу, а точніше – вижницької ДЮСШ. Вадим Клим одержав 3 перемоги (у т.ч. дострокову) і став переможцем у категорії до 54 кг, а ще один вихованець тренера вижницької ДЮСШ Миколи Гакмана – Андрій Томюк у ваговій категорії до 50 кг поступився лише у фіналі.

Микола Гакман та Вадим Клим пребувають тепер у комплексі “Сонячна долина” на навчально-тренувальному зборі. Микола Гакман відзначив суттєву підтримку з боку місцевої федерації боксу.