Ще одна організація в Україні зможе нажитися на продажі персональних даних

21 Квітня 2017 20:43

14 квітня Президент Петро Порошенко підписав закон про створення Єдиного державного реєстру військовозобов’язаних.

16 березня 236 народних депутатів проголосували за створення реєстру. Водночас фракції “Опозиційного блоку” та “Батьківщини” не підтримали законопроект. Реєстр буде вестись в електронній формі з єдиною централізованою базою даних. Власником реєстру є Міністерство оборони, а розпорядником – Генеральний штаб Збройних сил.

До персональних даних будуть вноситись дані про:ПІБ, дата та місце народження, стать, місце проживання та перебування, ПІБ і дата народження батьків, реквізити паспорта, відомості про визнання особи недієздатною, відомості про зайнятість, реєстраційний номер облікової картки платника податків, оцифроване зображення обличчя людини, відомості про дату виїзду за межі України і датою повернення на територію України, відомості про освіту.

Особисті дані осіб та громадян України можна отримати в будь-якій державній установі, а найлегше у Пенсіному фонді України. Задявдяки цьому закону з’явилась можливісь торгувати персональними даними ще в однієї державної організації, а саме у  Міністерство оборони України.