Заборона соцмереж: в ЄС поставили умову

25 Травня 2017 21:05
Посол Євросоюзу розповів про побоювання й зв’язку з блокуванням російських сервісів

Заборона Петра Порошенка на використання в Україні російських соціальних мереж та інших онлайн-сервісів викликала чималий ажіотаж в світі і тривалі обговорення. Посол Євросоюзу в Україні Хьюг Мінгареллі заявив, що розуміє вимушеність такого заходу, однак це ходіння по лезу ножа.

Єврочиновник розуміє, що блокування популярних соцмереж – це захист українського населення проти активної російської пропаганди, яка грає важливу роль в гібридній війні. Однак Мінгареллі побоюється, що це може стати початком деякого обмеження свободи слова в Україні. Про це пише Інтерфакс-Україна.

Посол заявив, що європейська спільнота перевірить, наскільки блокування “Однокласників” і “ВКонтакте” відіб’ється на свободі вираження думки. Якщо негативна тенденція простежуватиметься, західні представники звернуться до української влади з проханням переглянути заходи проти російського пропагандизму.

Нагадаємо, раніше інформаційний портал “Знай.ua” повідомляв про те, що Дональд Трамп заявив про те, що Росія повинна відповісти за ігнорування Мінських угод. У Кремлі попередили, що буде, якщо США продовжують таку риторику.

Автор матеріалу:
Мария Солодухина
Джерело: znaj.ua