Понад 20 громадських організацій Чернівців депутатам: Знявши з посади міського голову, Ви розв’язуєте нам руки. Вам допоможуть успішно пересісти з Мерседесів у сміттєві баки. І це не порожні погрози…

31 Травня 2018 10:31

УЛЬТИМАТУМ / 

Шановні депутати Чернівецької міської ради!

Ми, громадськість міста, звертаємося до Вас, щоб висловити глибоку стурбованість у зв’язку з останніми подіями, що складають потенційну загрозу для нашого міста.

Протягом двох з половиною років Ви блокуєте роботу міської ради, чим приносите непоправну шкоду місту і його мешканцям. Попри це, ми не вживали радикальних заходів по відношенню до Вас, як до депутатів, в першу чергу тому, що поважаємо вибір громадян Чернівців. Хочемо Вам нагадати, що депутатство – це не лобіювання особистих інтересів, а виключно служіння народу. Ви всі, включаючи й міського голову, давно спаплюжили девіз нашого міста «Спільними зусиллями» і вирішуєте лише особисті питання.
Від імені наших організацій заявляємо, що знявши з посади міського голову і тим самим плюнувши в обличчя жителям міста, Ви розв’язуєте нам руки. Якщо Ви думаєте, що ми в цьому місті ніхто, або як заявив один з депутатів «Піпл схаває!», то Ви дуже глибоко помиляєтесь. Окрім Вашого депутатського корпусу, який себе давно дискредитував в очах громадськості, існує безліч патріотів, які допоможуть Вам успішно пересісти з Мерседесів у сміттєві баки. І це не порожні погрози, а лише адекватна відповідь на Ваші рішення.

Депутатський мандат – це не індульгенція до вседозволеності, а усього лише виданий Вам тимчасовий кредит довіри громадянами міста. І цей кредит вже майже вичерпався.

Ми в останній раз закликаємо Вас змінити формат спілкування у сесійній залі і приступити нарешті до плідної співпраці на славу нашого міста. Сподіваємось, що розум перевищить емоції і Ви з гідністю завершите свою каденцію у повному складі